FURNITURE / Tables / Tea table 14598221

nr 1459 8221

TEA TABLE

Diameter: 120cm. Height: 73cm, wear, damages.

Diameter: 120cm. Höjd: 73cm

Condition: slitage, skador

1500

SEK 2000

Monday April 4 2022
at 19:07:16